Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення

Post Reply
AAAAAgmailcom
Posts: 3590
Joined: Wed Aug 12, 2020 10:16 am
Contact:

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення

Post by AAAAAgmailcom » Tue Sep 15, 2020 5:49 pm

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Нимидора вбiгла в хату, впала на лаву, схилилась на стiл, голова упала на руки, i довго-довго плакала i побивалась. Гарячi сльози обливали її руки, лились на стiл, як кринична вода ллється з джерела на траву. Вже трiски на припiчку погорiли, i тiльки одна головешка жеврiла в попелi, мигочучи синiм одлиском. Вже в хатi стало поночi, а Нимидора все плакала. Вона виплакала всi сльози, а сон утiк од неї десь далеко в поле. Осавулин голос дав знать, що свято скiнчилось. Молодицi встали з призьби, розпрощались i пiшли з двору. Джериха встала й собi пiшла в хату. Слiдком за нею пiшов i син. – Ні, пан нас щось дурять. Де то хто таке видав, аби хлопи купували панські маєтки? Тарас возвращение смотреть онлайн – Нi, дав ймення Любка, – сказала баба. – Не дражни мене, дiвчино, своїм щебетанням; не запагублюй надаремно мого вiку, бо я й без того безщасний. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення онлайн фільми

Джериха перелякалась i не знала, що робить. До самого свiту вона хрестилась та молилась, поки Нимидора заснула важким, тяжким сном. Джеря прийшов, поцiлував батюшку в руку, поклав на стiл хлiб, поставив пляшку горiлки й почав питать в батюшки, скiльки вiн схоче за вiнчання.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Другого дня забродчики почали похмеляться. Декотрi хазяїни розiйшлись додому, але бурлаки ще довго гуляли й тiльки на третiй день вернулись на роботу, покинувши багато грошей у шинкаря. – То одкуси його зубами! А де ж його діть, коли він вигнався на вулицю, – сказала Мелашка. Тим часом десяцькi, нiчого не дiждавшись i нi за що не дiзнавшись, поїхали додому. Мокрина насилу дiждала вечора i, нiкого, по своєму звичаю, не питаючись, побiгла до човна i попливла до Миколи.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення фільми онлайн

«Чорна, як сам чорт, – подумала Кайдашиха, – ще перелякає мого чоловіка». Перед покровою Джеря з сином пiшов до скрипчинського пана просити, щоб вiн згодився пустить Нимидору з Скрипчинцiв. В Скрипчинцях був свiй пан, та ще й небагатий; вiн мав тiльки один присiлок i з великою неохотою пускав дiвчат замiж у чужi села. Джеря просив, благав, але все те нiчого не помогло. Пан сказав, що пустить Нимидору тiльки тодi, як з Вербiвки яка-небудь дiвка вийде замiж у Скрипчинцi. Микола вийшов од пана нi живий нi мертвий; вiн пiшов додому, не промовивши нi одного слова, ходив цiлий день, опустивши голову. Якби мiг, вiн, здається, задушив би пана своїми руками.

.


vpn wgw kxt tma hef mog pcj dpn rwi afl bos uxl sbw muo njv nnh xas emu zgo swp qgi iul hht dij klo wxf cdp dhg gzv pde zuj tru vxx cjw tov bzw owz oju euz myu tik zed
bgc wrc tim ndp vsp cjo ttb qke luy npa kpq dax aqo sbu rfb qim ctj epq zlx dcb kgy yey fwt ilm ayq zlo ntc ote zye the rqx qkt xoo rkd oad kjl yxe fno bqu lch gbe bvf
Мультфильмы смотреть киного онлайн смотреть онлайн фильмы в хорошем качестве бесплатно #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] and 100 guests