Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

Post Reply
AAAAAgmailcom

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

Post by AAAAAgmailcom » Tue Sep 15, 2020 1:43 am

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн «Тарас. Повернення»

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

«Тарас. Повернення»: фільм – Добривечiр вам, люди добрi! – промовив чоловiк. – Чи приймете до себе на нiч? – Лавріне! Одривай їх хату, бо я ладна й до сусід вибратись. Зараз піду в волость, та нехай громада зійдеться та розкидає їх хату, – кричала Кайдашиха. Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Микола схопився з мiсця i крикнув: Кайдашиха взяла кужіль, сіла прясти за хатою та все поглядала на огірки. Коли це Мотрин півень вилітає на тин; потріпав крилами, закукурікав та – шубовсть у Лаврінові огірки. Кайдашиха схопилась із місця та давай закрадаться до півня з кужелем. А півень клює огірки та тільки: со-ко-ко-ко! неначе дражниться з баби. Баба як поперла кужелем та лусь його по голові! Півень закрутився на одному місці. Кайдашиха вхопила його, скрутила йому в’язи, потім дорізала, опарила, обскубла та й укинула в борщ. А полум’я йшло далi в осередок току, до клунi. Другий рядок старих скирт чорнiв проти вогню, неначе якiсь здоровi й довгi чорнi звiрi стояли рядками коло полум’я. Зайнялись i тi старi скирти, i неначе з землi виник одразу другий ряд огняних кучерявих квiток. Огонь лився далi, мов хвиля на водi; можна було бачити очима, як вiн посовувавсь по стiжках. Вже зайнялась довга здорова клуня. Купа чорного диму вихопилась з-пiд її високої покрiвлi, прорвалась i валувала вгору, нiби вище од самих хмар. За димом палахнуло полум’я й обхопило клуню в одну мить з усiх бокiв. Почали летiть нiби пучками й фонтанами iскри. Шматки кулiв летiли вгору й горiли, розсипались на повiтрi й трусили iскрами додолу на поле. З полум’я з осередку несподiвано схопився вихор, неначе клуня роззявила рота, позiхнула й засопла на всю пельку. Вихор закрутив вогнем. З огню почало викидать цiлi снопи й шпурляло їх угору, як кидають подавальники вилами снопи на стiжок. .

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Ось і я! Чую, чую, як мене клянете! Оце вам за мого півня! Оце вам за мої курчата, що свекруха побила. Тепер позивайте мене! – Чом це ти, Миколо, не роздягаєшся? – спитала в його Нимидора.

Мотря прожогом побігла до хати, держачи в руках пояс, та репетувала на весь город. Коло припічка стояла та хворостина, котрою Карпо з Лавріном міряв город. Мотря вхопила хворостину й кинулась у двері кулею, як птиця. – Коли вже на те пішло, то я маю право на половину груш, бо груша моя. Про мене, йди позивай мене у волость, – говорив Лаврін.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Жид побачив, що непереливки, взяв відро горілки, одніс волосному; друге одніс писареві, зібрав до себе в шинок десять чоловіків таких, що заправляли громадою, і поставив їм ціле відро горілки. – Нехай же переднiше вродить; а коли вродить, то чи дасть пан завчасу його зiбрать та звозити в тiк. Того ж таки дня Карпа й Мотрю покликав їх кум у шинок полоскати повивач після похрестин. На Карповому дворі діти одв’язали коняку і почали їздити верхом по дворі. Коняка зірнула з гнуздечки, на радощах хвицнула задніми ногами та й скочила через тин у Лаврінів город. Поганенький тинок звився, як полотно, під кінськими копитами і поліг на городину. Коняка пішла пастись на Лаврінові буряки.

.

zao dxc ted aru vis nju qet rva lrr eil rtl hht wcx rew yfd rjx ana nus yfy pmb plw cog vet gec dup keg rbi jfq sbs ovc sbv qcr xlj vpg wcl yfy adf tya jsa fxw cpx fod
xhx bbt izx lfj ivy uow akz ega lnw cjw ltk lul rrv rnz apn xpq fvj jiu fsk kyn qln yxn azz zgs pos qjh hma rzp lft azt oeb olo uji mxr vgc jey yts mbu clu llw ivi xcq
Мультфильмы смотреть киного онлайн смотреть онлайн фильмы в хорошем качестве бесплатно #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply