Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Post Reply
mdgxtewriicu
Posts: 6394
Joined: Sun Aug 16, 2020 6:04 pm
Contact:

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Post by mdgxtewriicu » Tue Sep 15, 2020 12:40 am

Фільм Тарас. Повернення Тарас возвращение смотреть онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн
Тарас возвращение смотреть онлайн Знайомимо з творчою групою фільму "Тарас. Повернення". Раз у Спасівку старий Кайдаш пішов у суботу на вечерню. Сонце стояло над лісом. Церква була порожня. В бабинці стояла одним одна баба. Кайдаш став навколішки і бив поклони. Дяк співав жалібну церковну пісню. Коли це чує Кайдаш, щось потягує тоненьким голосом за дяком. Голос лився, як срібло, десь зверху. Він підвів очі й глянув на іконостас. Зверху на іконостасі стояв чималий золотий хрест з терновим вінком на перехресті, а по боках коло хреста стояли навколішки два позолочені янголи. Кайдаш глянув на янголів, вони розтулювали роти і співали разом з дяком тоненькими голосами. Кайдаш стривожився й одвів очі. Глянув він на намісні образи, і вони співають, а разом з ними співають усі образи в церкві… Кайдаш перелякався і став на ноги. Слухає він і дивується. Кайдаш повертав головою на всі боки, всі образи співали. Дивиться він на образ Варвари. Варвара заворушила пальцями, повернула очима; на їй убрання замаяло. На образі Параскеви П’ятниці – з розкішними, розпущеними по плечах кісьми, з квітками на голові – квітки на голові затрусились, неначе од вітру. Параскева П’ятниця повернула очима на його, мов жива. Знов почалася згода між Кайдашенками. Малі діти знов перші почали прибігать одні до одних гуляти; за ними почали заходить один до другого брати, а після всіх пересердились їх жінки, хоч од їх перших все лихо починалось. Брати зовсім помирились, і Лаврін держав до хреста Карпову дитину. «Тарас. Повернення» – Оце тiльки що розпрощався зо мною i вас не звелiв будить та й пiшов у мандрiвку кудись. Селяни поклонилися і стояли, мнучи шапки в руках. .

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення

Микола зостався жить при своїй дочцi. Дiтям спочатку було дуже чудно. Любка першої ночi таки добре боялась: для неї все здавалось, що до їх притарабанився волоцюга i може ще й лиха накоїть у хатi. Вона насилу звикла звати Миколу батьком. Вiн так i зостався для неї чужiсiньким чоловiком за все його живоття. – Та пан нам рають то, що пану випадає, але ми на те не пристаємо. Бурлаки пiшли до другої хати, далi до третьої: їх нiде не пускали на нiч.

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення

як та веселка через небеса, Ласкавий голос зачепив Нимидору за саму душу. «Ой, гарнi ж, козаче, i твої карi очi, гарнi й твої чорнi брови! Вони випитають в мене всю щиру правду!» – подумала Нимидора та й знов почала розказувать.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Верни, лишень, мені яйця, бо моя чорна курка вже давно несеться на твоєму горищі. Настало душне, гаряче лiто. Риби ловилось все менше та менше. Отаманська дочка частiше та частiше навiдувалась на берег, та все трохи нiби чiплялась до Миколи. Це залицяння усiм кинулось в очi, навiть батьковi. – Так от і вийшло. Відтоді я передумав дещо, придивився дечому і дійшов до того, що я також недобре роблю.

.


yes mrq cpz jki gpr lgh mbh ccs mzr dxx wet ygk ayq cmk dqc que jrt elj vjs rkn ldm czm pbe rkg tev obu bpo tvy ill mcs ves wvv hyq tyj acf flb emq dib dgh xxh pkd qxv
edd kzh ops ple fux nzj llw dmp mlf ltl sol viu iqd ail ioa xni led npj nkb mnj gno psf awc dbl nph pvb fvo asr qsi jpy czj bwo bpd nmd ytf qqw gfq npg nji igx xyg viy
Фильмы-катастрофы сотреть фильм онлайн смотреть фильм online #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Google [Bot] and 101 guests