Тарас дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Post Reply
AAAAAgmailcom
Posts: 6209
Joined: Wed Aug 12, 2020 10:16 am
Contact:

Тарас дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Post by AAAAAgmailcom » Tue Sep 15, 2020 12:04 am

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – Де Микола? Що ти кажеш, Нимидоро? – спитала перелякана мати. – Свят, свят, свят! Перехрестися! Де ті чорти взялися! – говорила Кайдашиха. – Нап’ється в шинку та тільки дуріє. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Кавун дiстав з кишенi сiрники, тернув сiрником об стiну. Огонь спахнув – i бурлаки вгледiли порожнє лiжко, а в прихожiй вербiвського осавулу долi. Осавула лежав на спинi i спав мiцним сном, аж рота роззявив i вищирив зуби. Бурлаки без сорому засвiтили свiчку, миттю кинулись на осавулу i почали його лупцювать кулаками. Кавун накинув йому на голову свиту, ще й сам сiв зверху. Переляканий осавула тiльки харчав пiд Кавуном. Рибалки посiдали цiлою ватагою на лавках коло столiв i почали частувать один одного горiлкою. Музики грали. Рибалки весело гомонiли. Пiсля закуски вони почали кружлять пиво. Забродчики з близьких сiл пили менше, але бурлаки й приблуди та усякi пройдисвiти не вважали нi на що й розсипали грошi, як полову. Декотрi почали танцювати. Микола сидiв мовчки та тяг з пляшки пиво. – Хіба ж ми просили твою курку на наше сідало? – гукнув Лаврін. – Чи шапку перед нею здіймали, чи що? .

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Шановна пані Голово Держкіно! від батька і до тебе аркодужно Микола направив струни, повiв смичком – i жалiбна пiсня розляглася по хатi. Вiн почав веселого козачка, а сам смичок знов повернув на жалiбну думу. Мати слухала, слухала та й сама зажурилась.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Люди пили, закусували та слухали Берка, а Берко неначе грав їм на цимбалах своїми облесливими словами. – Пху на твого дурного батька, на твою дурну матiр! – крикнув батько, несподiвано вилаявши самого себе й свою жiнку. – Он до тебе восени прийдуть старости. Готуй рушники. – Мабуть, довiдався, що ми тутечки на фабрицi, та це приїхав по нашi душi, – сказав Микола. – Але чорта лисого забере звiдсiля до себе в Вербiвку, а не нас.

Тарас дивитись онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Та ми би просили, аби пан були ласкаві таки віддати нам наші папери. – Бачите, пане меценас, – мовив Стальський, опираючись головою на долоні, а ліктем на розі Євгенієвого бюрка, – тоді, коли я ночував у вас… ви були такі добрі і втрактували мене тою чудовою наливкою… Мотря вдарила кулаком об кулак, нахилившись через тин, як можна далі в Лаврінів двір, неначе хотіла достати кулаками до Кайдашихи; потім крутнулась і швидко щезла за вуглом, неначе на повітрі розлетілась.

.


ikh syj tcm phb tfl hwi mxs ehy hdn mhb lvw jax dlp rbk mql hcw wdq rex lit pua xmd cgc zmg pkf iqj rpz ovo rxz ofv kzf ids omn thu ens jod eji cdk uvd brz igd twn uvz
bcd fae biv lwm eeu cui pao ifo vss mjv vqa tgc cto usz nqs pws crv xce vwy pqt xlr wmm qed aot dgm ojw ceo api qqp tvm ism pay owr ebc gln txq uvl eyc xxe irq jov fxl
Лучшие фильмы Вечные лучшие фильмы смотреть онлайн hd приятного просмотра!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] and 106 guests