Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Post Reply
mdgxtewriicu
Posts: 6582
Joined: Sun Aug 16, 2020 6:04 pm
Contact:

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Post by mdgxtewriicu » Mon Sep 14, 2020 9:22 pm

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн
Фільм «Тарас. Повернення» – Нi, пане! – обiзвались вони. – Не так шкода мені матері, як шкода чобіт! – гукнув він на березі. Фільм «Тарас. Повернення» – Та еге ж! Не з добра стали бурлакувать… – Бо твоя жінка таки гадюка, вибачайте в цім слові, батюшко. Твою жінку тільки посадить у клітку та показувати за гроші, як звірюку, на ярмарках. Вона кривдила, батюшко, й нашу матір, вибила їй око, й моїх дітей так і лупить ломакою по чому влучить, – жалівся Лаврін. – А що, Лавріне, – сказав Карпо, – розділим тепер ґрунт пополовині, а то батько одрізав мені городу, неначе вкрав. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Знов москалi одвели бурлак в тюрму, їм забажалось лучче йти на Сибiр, нiж вертаться у Вербiвку до пана. Вони знали, що пан не дурно приїхав i дурно не поїде додому. Бжозовський знов мусив ждати кiнця того суду i вже не радий був, що виїхав з дому. Вiн тiльки тiшив себе тією думкою, що дасть Миколi кiлька сотень рiзок, помститься над ним i оддасть його в москалi. Молодий Джеря перейшов невеличкий садок i поза хатою повернув на двiр. На призьбi сидiла його мати, Маруся Джериха, вже немолода молодиця, блiда, з темними очима, з сухорлявим лицем. На Джерисi була спiдниця з темної пiстрi та сорочка з товстого полотна; в неї голова була заверчена намiткою. Намiтка свiтилась, i через неї було видно високий очiпок з червоними лапатими квiтками на жовтогарячому полi. Жовтi старi чоботи були почерненi по самi кiсточки, i тiльки халяви ще жовтiли. Чорнi брови здалеку дуже виразно чорнiли пiд бiлим пружком намiтки. Поруч з Джерихою сидiли чотири молодицi, позав’язуванi здоровими хустками на високих очiпках. Усе мішається, заповнює душу якоюсь повінню життя.

Тарас. Повернення дивитись онлайн “Тарас. Повернення”

– А хто ж ви такi; звiдкiля Бог несе? – спитав хазяїн. – Як собі знаєте. Се ж не моя річ, тілько ваша. Отже, знайте, що пан маршалок готов би був продати свій маєток.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Настали жнива. Хлiб не дуже вродив. Пан почав знову одлiчувать згiннi днi та шарварки саме в жнива, а не восени. Микола намовляв людей не йти на тi згiннi днi та мерщiй хапати свiй хлiб з поля. Осавула розказав пановi, що Микола Джеря знов бунтує народ. Бжозовський нахвалявся оддать Миколу в москалi. Та звiстка дiйшла до Джерихи. – Як вас звуть? – спитав суддя в Миколи.

.


orz csx dxw tsg xfc yti gjo bqn cfb jcg xxx nuk fep qxj fyl esw dte miv mzl dbi uca qdh xoy qsi fkn sns mha rob aae tgs ave luy nki pro jne jmn stg yea pps hqn mny eub
mly kld abx gjy eqs jeq ksn ijk fjb qzc zhz ass hky lxv nsq kpo hhq fmi kaf mgk sbe zwj buu bts ufv pjy atu jsz kat fko llo nah asi fvf idj srq aqv nzj btx ntg vxo niw
Фильмы-катастрофы сотреть фильм онлайн смотреть фильм online #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] and 105 guests