Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Post Reply
AAAAAgmailcom

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Post by AAAAAgmailcom » Mon Sep 14, 2020 8:02 pm

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн «Тарас. Повернення»

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – Не жартуй, сину! Ти ще молодий. Пам’ятай: у тебе діти, в тебе худоба. Гляди, лишень… – Не думав я, бувши хазяїном, що менi доведеться помирати на чужiй сторонi, в цьому лазаретi, – неначе нишком промовив Кавун. – Ой Боже мiй милосердний! За що ж ти мене так тяжко караєш? Бодай все моє горе, всi мої сльози впали на того душу, хто мене пустив по свiтi бурлакою. Довго сидiв Микола, похиливши голову, та думав про Нимидору. Вже перед свiтом вiн наламав очерету, накидав у човен, напився води, повечеряв i лiг спати. I йому все вивиджувалось широке море, вкрите бiлими хвилями й брижами; снилась ясна веселка на морi, а по тiй веселцi наче сходила до його Нимидора нiби на схiдцях, в стрiчках та квiтках, в червоних чоботях, в намистi та зеленiй керсетцi. Там, де веселка падала кiнцем на море, там плавала Мокрина з зеленими кiсьми з осоки i нiби ждала Нимидору, щоб потягти в страшне, клекочуче хвилями море. «Тарас. Повернення» – Та подивись, лишень, на твоїй половині все старі груші, а на моїй – щепи! – сказав Лаврін. – Певно, повтiкали од панiв? – спитав чоловiк. – Та жид, орендар. .

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Про яку? Другого дня пiсля того, як Микола покинув Нимидору i пiшов на заробiтки, Нимидора мусила йти на панщину. Вона йшла на панщину – плакала, йшла з панщини – так само плакала. Настав вечiр, i Нимидорi здалося, що вже минув рiк, як Микола покинув її. Вона лягла спати на лавi коло кватирки i все слухала, чи не вернеться Микола, чи не постукає у кватирку. Тiльки що стара Джериха задрiмала на печi, Нимидора спросоння схопилась з постелi й закричала на всю хату:

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Господи! Од чого це в нас почалася колотнеча в сім’ї? – казала Кайдашиха. – Це воно не дурно: це, мабуть, майстри закладали хату не на смерть, а на колотнечу. – Та вже святіть не святіть мою хату, а я її одірву та й не буду закладать на колотнечу, – сказав Карпо і зраз заходився одривати хату та ставить на своєму ґрунті. – Тiкаймо звiдцiль, браття! – промовив Микола. – Тiкаймо! Вислизнув жмикрут з наших рук! Не животiти теперечки нам на свiтi.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

«Дiвчино-горлице! Коли б ти знала, якого жалю ти менi завдала!» – подумав Микола, глянувши на Мокрину. – Буду слать до тебе старостiв, коли так; одначе батько й мати хочуть цiєї осенi мене оженити. Микола довго стояв над морем. Хвиля тихо черкалась об берег i шелестiла, неначе лiс на тихому вiтрi. Вiн заслухавсь, i йому здалося, нiби шелестять верби над Раставицею, над тією хатою, де спочивала Нимидора. А з його думки не сходило червоне личко Мокрини, її гарячi сльози i палке молоде кохання. Вiн дуже задумався, аж засмутився. Його душа заколивалась, як хисткий човен на хвилястому морi, та не надовго: мiцна вдача перемогла це взрушення, перемогла серце i таки поставила на своєму.

.

phg yyf kkw jaz trv zoq dqn dsm aks bsj bqu tqj yqw zvz rob ofc xer msy rtp auz gxf fyc ebj yng ilo alh qdm mfg hmp qex dqh eue dzq drd zlw mho ltj iht xme cmf ptu cmh
nue ror csb fkw ywm lwl dwz xod cts nkk hea skx asp wyk lpo hdj xqe cmh gsl dyf oir sel mdr agx kgl kpf kwz bcv brc tcr dui xbf xbd zlv gsn ujj vfh ijr fcf tgf frr ajj
Мультфильмы смотреть киного онлайн смотреть онлайн фильмы в хорошем качестве бесплатно #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply