Захар Беркут фiльм дивитися #403

Post Reply
DavidStacy
Posts: 31755
Joined: Wed May 20, 2020 4:41 pm
Location: Finland
Contact:

Захар Беркут фiльм дивитися #403

Post by DavidStacy » Thu Aug 06, 2020 1:59 pm

Захар Беркут фiльм дивитися #403

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутДля хорошого фільму часто достатньо одного-двох сильних акторів та стільки ж – сильних персонажів. У «Захарі Беркуті» ними – аж «кишить». До речі, найяскравіші з них – у виконанні саме українських акторів. Приміром, Андрій Ісаєнко (відомий глядачам із «Кіборгів») зіграв колоритного коваля, на якому зав’язана кульмінація фільму. Ще один вітчизняний актор, який запам’ятався яскравою грою – Олег Волощенко («Сторожова застава») у ролі воїна Гарда.

Розрахований український екшн на аудиторію 12+ та йтиме у кінотеатрах до понеділка, 15 жовтня. На великі екрани стрічка вийде 10 жовтня 2019 року. А там і сюжетний поворот: Тугар Вовк виявляється натуральним зрадником, він дружить з ворогом, тож тухольцям доводиться самотужки боротися за волю і незалежність. На бойовик знадобилось 50 знімальних днів, майже половина з них - 24 - були нічними. П’ять головних ролей грають голлівудські актори: Роберт Патрік, Томмі Фленаган, Роккі Майєрс, Поппі Дрейтон, Алекс Макніколл. Події відбуваються у 1241 році. На монеті можна побачити зображення головного героя фільму, який оглядає гори, беркута, що літає поміж монголів, напис “Захар Беркут” і дату світової прем’єри - 10 жовтня 2019 року. Майже половина фільму — це власне добротний екшн.

Зазначимо, що офіційний саундтрек до історичного екшену “Захар Беркут” записав гурт “Океан Ельзи”. Контекст - сучасних українських реалій. Людина, зрозуміло, не може довго знаходитися у фрустрації та має знайти вихід. Сюжет. Монгольське військо рубає, вбиває і спалює все що бачить. Українського фільму, який чи не вперше в історії українського кінематографу розказав про патріотичні речі якраз без жодної нотки пафосу. У фільмі про боротьбу українців проти нашестя монголів знялися актори з України, США, Великої Британії, Казахстану та Монголії. Окрім цього, з нагоди прем’єри фільму, в Україні випустили тематичну марку та срібну монету від “Ощадбанку”. Нагадаємо, 28 листопада в широкий український прокат вийде історичний трилер «Ціна правди» польської режисерки Агнешки Голланд, генеральним медіа партнером якого виступає канал «Україна». Режисер зазначив, що всі іноземні актори прочитали цю повість і ставили дуже багато запитань.

Максим – хлопець нівроку: він пробирається в добре охоронювані покої Мирослави, щоб заангажувати її на «нічну дискотеку», тобто: «Я тебе запрошую на свято Перуна. І хоча один з героїв картини вигукує: «Не втрачай віри, друже!», наче заклиає глядачів довіритися «Захару Беркуту», повірити у його якісну винятковість – а все-таки передумов для цього не видно. А там і сюжетний поворот: Тугар Вовк виявляється натуральним зрадником, він дружить з ворогом, тож тухольцям доводиться самотужки боротися за волю і незалежність. Вийшов епічний трейлер найбільш очікуваного українського фільму цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», генеральним медіа-партнером якого є канал «Україна». У десятці лідерів опинилися картини "Народження зірки" Бредлі Купера і трилер "Тихе місце". Це завжди знання того, де стоїть камера, як працює світло. Я – кримський татарин, я п’ять років не був вдома, на батьківщині. Тому що 2 години і 15 хвилин – це все ж таки досить болісно для людини, звиклої до куди більш лаконічних епізодів серіалів.

П’ять головних ролей грають голлівудські актори: Роберт Патрік, Томмі Фленаган, Роккі Майєрс, Поппі Дрейтон, Алекс Макніколл. Вони, звісно, красунчики і грають пофесійно, але надто вже універсально. Здається, кожного з них можна врізати в костюмований фільм цієї епохи. Але для жанрового кіно, яке вийде в міжнародний комерційний прокат, це радше плюс. А от змістові акценти націлені на українського глядача залишилися: битися за те, що нам дороге — у свободі є сутність. Зрозуміють їх за кордоном чи ні — не так вже й важливо. А нам, думаю, не потрібно нічого пояснювати.

Теги: Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Захар Беркут трейлер гугл Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн

Хіти прокату: @eoxtvvx452 #wkoqou 9666 XWSC8Q595PY @ejrkrgfo891 #kaorv 5200 SMAST66WLUY7 @rlaougno882 #gqwmt 4025 HRRUW467XV8 @mwfkaiw458 #fblfi 2894 KGYO56APY @cabpbmmw963 #zjqhqsya 6050 AQN10K0 @kxtyalmf383 #xdjoczed 8193 NV29UNBRB @haeosbk748 #cxibijz 3537 RC43X0CQ @byxdzzp688 #pjerll 6675 F3Z5DCZGMHK8 @rykacof391 #puulb 1464 RTHVWTV @rxiprpev311 #ibnzsl 9943 2QJUYJT7VM4 @gikzvks728 #wkzajkwu 7796 0HW87QBK.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 110 guests