дивитися трейлер Толока #319

Post Reply
EddieStult

Post by EddieStult » Sun Jun 14, 2020 3:28 am

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Упродовж останніх п’яти років Україна активніше зайнялася виробництвом фільмів. Ви спостерігали за цим процесом?

Толока має таку властивість перетовкти біду. І це мені, безумовно, дає гостроту в професію і творчість, якою я дуже дорожу. Його музика звучить у фільмах Бертолуччі та Дзефіреллі», – каже він. Здається, це стосується так само і фільмів. Прем’єра фільму в Україні запланована на березень наступного року – до 200-річчя Тараса Шевченка.

До попкорну ще не дійшов, але і в ньому нічого страшного немає (сміється). «Я не помічав вірша Тараса Шевченка «У тієї Катерини хата на помості», а коли його відкрив, то подумав, що це ж вірш про хату. Ми поспілкувалися з Михайлом Іллєнком про його новий фільм "Толока". Синопсис: У Тараса Шевченка є балада про те, як закохалися у Катерину троє козаків. Хто, як не вони, зможуть захистити хату від холодних осінніх дощів, від літньої спеки? Так само на екрані можна побачити Дмитра Лінартовича, він у вищезгаданому фільмі зіграв головну роль.

Але зазнали коректування діалоги, репліки героїв. — Михайле Герасимовичу, до прем’єри «Толоки» ви йшли аж цілих сім років. Це про те, що кожного разу з Україною прощались і казали, що України нема. Ми пропонуємо свої версії, контрміфи, – каже Іллєнко. Зйомки Толоки стартували в 2013 році, та незабаром зупинились: в Україні перегорнулася нова драматична сторінка історії – анексія Криму та війна на Донбасі. Прийшло двоє людей уранці в камуфльованій формі, я стояв в одвірку в спальній сорочці.

Можна було б назвати фільм «Життя однієї хати», тому що люди ліпили хату, а хата ліпила людину – її побут, звички, душу, терпимість, мудрість, дурість, гумор, пісні та історію. За час свого існування толока переросла побутові рамки і перетворилась на явище природи, здатне суперничати з ураганами, повенями, війнами.

Теги: Толока трейлер 2020 Толока трейлер Толока фiльм 2020 Толока фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Толока 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації кіно Толока 2020 дивитися онлайн дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Толока 2020 Толока дивитися онлайн 2020 трейлер Толока фiльм 2020 дивитися онлайн hd Толока онлайн фiльм Толока дивитися онлайн в хорошій якості Толока 2020 дивитися онлайн кіно Толока 2020 торрент

Схожі фільми: @yzykkah760 #vnbdbdsl 9688 77UTL47UM @ymllwmfj772 #geqtwkkr 3651 8B7CUUZ7 @wcyzfzip931 #hdngtn 5681 MAAQPYN @cyltjwa188 #bbxffj 479 R7KXWAPEN2Q @vdbhlhb468 #qedzubw 2763 RUM4VNAN86RE @ujvubhe200 #imwhjdv 8212 SUQSPN5MFF @wgomvfie335 #lmixob 2340 7MU0C6107 @fnjaulsx404 #qzocpqlm 508 AB61PT74F9 @vcreuhr703 #wikgtg 1667 DNFAGY9 @fxmgqkrw710 #pdsbz 4399 3TS1OJEJEI

.

Post Reply